Witaj w świecie projektowania

Wiedziony tym co jest dla Ciebie najważniejsze trafiłeś na stronę Pracowni Projektowej Twoje Miejsce. Wyobraź sobie, ze to właśnie tu zmienisz swoje marzenia w rzeczywistość a sny pomożemy Ci ubrać w realne plany i formy. W menu Projekty kolejne nasze specjalności pozwolą Ci zapoznać się szczegółowo z specyfiką projektu jaki Cie najbardziej interesuje. Gdybyś chciał wiedzieć jeszcze więcej, skontaktuj się z nami a uzyskasz odpowiedź oraz sposób na zaplanowanie Twoich pomysłów

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Na pewno wiele, ale najważniejsze to zapewnić dobrze opracowany projekt. Tutaj chcemy pomóc Ci zaprojektować to o czym do tej pory tylko marzyłeś a Nasza współpraca była dla obu stron nie tylko czystą przyjemnością ale również niezapomnianą przygodą.

Dobry projekt to harmonia pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem – przestrzeń w której będziesz czuł się dobrze i która będzie stanowiła całość z otoczeniem.

Dobrze zaprojektowane przedmioty należą się każdemu. Gospodyni domowej i milionerowi.

Philippe Starck

W skład naszych usług wchodzą:

1. Projekty indywidualne domów jednorodzinnych i małych obiektów usługowych.
2. Adaptacje projektów typowych.
3. Projekty przebudowy i rozbudowy istniejących budynków.
4. Pomoc w wyborze działki budowlanej i najbardziej korzystnej lokalizacji pod zadanie inwestycyjne.
5. Pomoc w organizacji dokumentów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę.
6. Konsultacje architektoniczne.
7.Projekty budynków komercyjnych tj. biur, aptek, gabinetów lekarskich, gabinetów kosmetycznych, banków.
8. Aranżacja wnętrz prywatnych i komercyjnych oraz kolorystyki.
9. Ekspertyzy chińskiej sztuki aranżacji przestrzeni Feng Shui.

Nasze wartości

Długoletnie doświadczenie zdobyte przy nadzorach autorskich robót budowlanych, pozwala nam pokazywać projektowane detale w sposób zrozumiały i adekwatny do sytuacji. Dbamy o bezkonfliktowy przebieg procesu inwestycyjnego.

Z przyjemnością rozwiązujemy zawikłane sytuacje projektowe i podejmujemy się trudnych organizacyjnie przedsięwzięć budowlanych. Zapewniamy nadzór autorski i doradztwo przy wyborze technologii, materiałów i wykonawców. Rzeczy trudne załatwiamy od ręki – niemożliwe zajmują nam trochę czasu.

główny architekt

Katarzyna Stręg-Kukuła

Członek Izby Architektów nr uprawnień 04/OPOKK/2007

 

Kiedyś zastanawiałam się, czy mogę mieć jakiś wpływ na losy świata. Przytłoczyło mnie to…
Pomyślałam jednak, że każdy mur składa się z cegieł, a każda z cegieł jest ważna dla całej konstrukcji.

Teraz już wiem, że mogę stworzyć przestrzeń, w której będziesz czuł się szczęśliwy i budynki, które będą harmonijnie współgrać z otoczniem – to moja cegiełka.

Do każdego klienta i projektu podchodzę indywidualnie, bo każdy jest równie ważny i interesujący. Jestem wdzięczna, że mogę pomóc Ci stworzyć wyjątkową przestrzeń dla Twojego życia.

Projekty

Obejrzyj nasze realizacje.

Kontakt

Napisz, jak jeszcze możemy Ci pomóc.

Projekt Architektoniczny tworzy dla Ciebie wyjątkową projektowaną przestrzeń odzwierciedlająca twój charakter, zamiłowania, temperament i fascynacje życiem. Architekt dobiera wyjątkowy design, który sprawi ze projekt domu, projekt wnętrza czy projekt ogrodu nie tylko będzie spektakularny ale też wygodny i komfortowy w każdym calu.

Czy to projekt indywidualny czy adaptacja domu jednorodzinnego pamiętaj ,że to miejsce które tworzy gniazdo dla twojej rodziny i musi być wyjątkowe z dbałością o detal wykończenia , ergonomię sprzętów jak i układ funkcjonalny dostosowany do was.

W starszych budynkach i kamienicach ich dawne piękno można przywrócić poprzez staranną renowację i restauracje nadając im często nową funkcję poprzez zmianę sposobu użytkowania. Projektant to osoba, która zawsze doradzi ci i rozwiąże twoje problemy z urzędami, pozwoleniem na budowę, zgłoszeniem do urzędu, uzgodnieniem z rzeczoznawcą czy warunkami dostawców sieci.

Kontakt:

ks.twojemiejsce.pp@gmail.com
tel: + 48 798 693 323