Feng Shui

Witaj, tu przestrzeń pracuje dla ciebie…

  • by zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie

  • bronic się przed destrukcyjnym wpływem otoczenia

  • zmienić na lepsze twoje związki i relacje międzyludzkie

  • zwiększyć twoje zyski

Feng Shui

Przypomnij sobie jak w pewnych miejscach czujesz się naprawdę dobrze a innych wręcz okropnie. Zauważ, że są ludzie których lubisz od pierwszego wejrzenia i tacy którzy działają na ciebie jak płachta na byka.
Nie zastanawia Cię dlaczego jedni nie maja problemów z pieniędzmi a inni ledwo wiążą koniec z końcem?
Korzystając z sztuki Feng Shui, jak wielu mądrych i bogatych ludzi od ponad 2000 lat, spraw by Twoje życie stało się pełne a każdy kolejny dzień napawał Cię szczęściem. Umów się więc na na konsultacje i ekspertyzę. Konsultacja nie wymagająca ekspertyzy – za darmo.
Czujesz ogarniającą Cie fale zainteresowania? Wejdź w poniższy link by dowiedzieć się więcej o Feng Shui i sposobie w jaki działa.

Projekt Architektoniczny tworzy dla Ciebie wyjątkową projektowaną przestrzeń odzwierciedlająca twój charakter, zamiłowania, temperament i fascynacje życiem. Architekt dobiera wyjątkowy design, który sprawi ze projekt domu, projekt wnętrza czy projekt ogrodu nie tylko będzie spektakularny ale też wygodny i komfortowy w każdym calu.

Czy to projekt indywidualny czy adaptacja domu jednorodzinnego pamiętaj ,że to miejsce które tworzy gniazdo dla twojej rodziny i musi być wyjątkowe z dbałością o detal wykończenia , ergonomię sprzętów jak i układ funkcjonalny dostosowany do was.

W starszych budynkach i kamienicach ich dawne piękno można przywrócić poprzez staranną renowację i restauracje nadając im często nową funkcję poprzez zmianę sposobu użytkowania. Projektant to osoba, która zawsze doradzi ci i rozwiąże twoje problemy z urzędami, pozwoleniem na budowę, zgłoszeniem do urzędu, uzgodnieniem z rzeczoznawcą czy warunkami dostawców sieci.

Kontakt:

ks.twojemiejsce.pp@gmail.com
tel: + 48 798 693 323