Ogrody

Ogród jest Twoją ostoją

Poczuj z nami tę niesamowita przyjemność jaką daje połączenie przyrody ożywionej i nieożywionej tak by spełniła twoje najskrytsze marzenia.

Przypomnij sobie czego chciałeś od dziecka, co potem inspirowało Cię w czasie dorastania i w końcu co napełnia Cię ciepłem i spokojem jako dorosłego – wyraź to w swoim ogrodzie.

Projektujemy także ogrody wg chińskiej sztuki Feng Shui lub przygotowujemy wytyczne dla twojego projektanta ogrodów pod wyznaczone przez ciebie cele.

Pozwól sobie pomóc

Projekt Architektoniczny tworzy dla Ciebie wyjątkową projektowaną przestrzeń odzwierciedlająca twój charakter, zamiłowania, temperament i fascynacje życiem. Architekt dobiera wyjątkowy design, który sprawi ze projekt domu, projekt wnętrza czy projekt ogrodu nie tylko będzie spektakularny ale też wygodny i komfortowy w każdym calu.

Czy to projekt indywidualny czy adaptacja domu jednorodzinnego pamiętaj ,że to miejsce które tworzy gniazdo dla twojej rodziny i musi być wyjątkowe z dbałością o detal wykończenia , ergonomię sprzętów jak i układ funkcjonalny dostosowany do was.

W starszych budynkach i kamienicach ich dawne piękno można przywrócić poprzez staranną renowację i restauracje nadając im często nową funkcję poprzez zmianę sposobu użytkowania. Projektant to osoba, która zawsze doradzi ci i rozwiąże twoje problemy z urzędami, pozwoleniem na budowę, zgłoszeniem do urzędu, uzgodnieniem z rzeczoznawcą czy warunkami dostawców sieci.

Kontakt:

ks.twojemiejsce.pp@gmail.com
tel: + 48 798 693 323