Wnętrza

Projektowanie wnętrz

Gdy otoczenie jest zadbane, myśl staje się jaśniejsza, decyzje bardziej spontaniczne.

Przedpokój powinien zapraszać do wejścia, powinien być jasny, przyjazny. To co koncentruje się w przedpokoju, intensywnie przenika do wnętrza domu. Lustr albo obraz o jasnej kolorystyce mogą stanowić przeciwwagę dla półmroku lub ograniczonej przestrzeni. Powietrze musi krążyć swobodnie po domu, nie może natrafiać na przeszkody.

Wszystko, co pojawia się w domu, jest swego rodzaju pokarmem. Wszystkie przedmioty, wszystkie kolory nadają mieszkaniu swoją energię.

Dźwięki, kolory, materiały, rośliny powinny dawać delikatne wzmocnienie energetyczne. Trzeba by nasz świat pozostawał w doskonałej harmonii z prawami wszechświata. Obserwowanie i zrozumienie podstawowych zasad egzystencji pozwala nam żyć w zgodzie z nimi, świadomie zrobić dla nich miejsce w naszym życiu. Dzięki temu nie płyniemy już dłużej pod prąd.

Projekt Architektoniczny tworzy dla Ciebie wyjątkową projektowaną przestrzeń odzwierciedlająca twój charakter, zamiłowania, temperament i fascynacje życiem. Architekt dobiera wyjątkowy design, który sprawi ze projekt domu, projekt wnętrza czy projekt ogrodu nie tylko będzie spektakularny ale też wygodny i komfortowy w każdym calu.

Czy to projekt indywidualny czy adaptacja domu jednorodzinnego pamiętaj ,że to miejsce które tworzy gniazdo dla twojej rodziny i musi być wyjątkowe z dbałością o detal wykończenia , ergonomię sprzętów jak i układ funkcjonalny dostosowany do was.

W starszych budynkach i kamienicach ich dawne piękno można przywrócić poprzez staranną renowację i restauracje nadając im często nową funkcję poprzez zmianę sposobu użytkowania. Projektant to osoba, która zawsze doradzi ci i rozwiąże twoje problemy z urzędami, pozwoleniem na budowę, zgłoszeniem do urzędu, uzgodnieniem z rzeczoznawcą czy warunkami dostawców sieci.

Kontakt:

ks.twojemiejsce.pp@gmail.com
tel: + 48 798 693 323